Junta Directiva 2015

DIRECTIVA 2016

-President:                                               

Víctor Villalba Pellicer

-Fallera Major:                                                         

Marga Pau Carbonell

-Vicepresident 1r. Presid. D’honor:                     

Arturo Martínez Rodrigo

-Vicepresident 2n. Festes:                                    

Alfonso Oliver Navarro

-Vicepresidenta 3r. Cultura:                                 

Laura Carrascosa Mompó.

-Vicepresident 4t. Subministres:                          

Vicent Jordán Sario

-Coordinador:                                                          

Pedro Fco. Andrés Oliver.

-Secretari:                                                                

José Antonio Botija Botija

-Vicesecretari:                                                         

Agustín Arrufat Pellicer

-Tresorer:                                                                  

Ángel Cediel Castillo.

-Comptadora:                                                          

Isabel Martínez Martí

-Vicecomptador:                                                      

Vicent Dasí Martínez

-Delegat de Festes:                                                

Jorge Díaz Roldán

-Vicedelegats de Festes:                                       

Josep Osca Sellens

Enrique Escrivá Pérez

Edwin Oliver Richart

-Delegades Infantils:                                             

Mila Belda Giménez

Eva Belda Giménez

Lucía Iborra Boluda

Anna Roig Landete

-Delegada Recompenses:                                    

Rosa M. Morell Andrés

-Delegats Monument:                                            

Rafel Colomer Gimeno.

Francesc Olaso Vicent

-Delegat Subministres:                                         

Javier Lairón González

-Delegada Llibret:                                                   

Margarita Sabater Cuello

-Delegades J.L.F.:                                                  

Ana Lucía Botija Botija

Gloria López Navalón

Nuria Andrés Collado

Veronica Marco Palao

Verónica Buendía Blasco

-Delegada loteries:                                                 

Yasmhina Lleó Raya

-Àrea Jurídica:                                                         

María Llop Perucho

Pedro López Cañada

-Delegada Pasdobles:                                           

Gemma Jordán López

-Delegades Cavalcada:                                        

Lidia Carrascosa Mompó.

Amparo Valero Rubio

-Delegada Rally:                                                     

Nuria Alonso Mompó

-Delegats Sector:                                                    

Jaume Tello Aparisi.

Jaume Tello Luís

-Delegat cultura:                                                     

Toni Lluís Martínez Furió

-Bibliotecari-arxiver:                                               

Francisco José Botija Botija

-Delegada d’imatge:                                              

Consuelo López-Pintor Benavent

-Delegat pàgina web:                                             

Enrique Carrillo Vega

-Delegats Teatre:                                                    

Salvador Iñigo Clari

Mª Josep Lahoz Colomer

Beatriz Vicent Martínez

-Delegat esports:                                                    

Agustín Garrigues González

-Delegat xaranga:

José Beteta Martínez

Deja un comentario